Kódy Nové Země

Dragonfly

Vážka je dalším průvodcem z hmyzí říše. O vážce samotné a její symbolice, by se dalo psát dlouho.

Tento obraz, mě velmi překvapil jeho kompozicí, motivy i tématem, o kterém vám nyní napíšu více. Je to téma hluboké transformace, transmutace, očištění hluboce uložených temných záznamů, kde bylo velmi ubližováno, usmrcováno nebo týráno. V tomto kódu, se dotýkáme opravdu temných záznamů, které je potřeba propustit, uzřít a přijmout, že i toto byla součást naší nejen pozemské cesty. Jde do hlubin tak temných, že tohle vidět a přijmout fakt nechcete.

Obraz pracuje na mnoha úrovních. Jeho cílem je v jemnosti právě přijmout tyto stránky, kterými jsme prošli, kterými jsme byli, přijmout a transformovat záznamy o podílu na zánicích mnoha životů, mnoha světů a civilizací. A vše uvézt do rovnováhy aktuálního bytí zde na Zemi.

“Vše je propojeno. Není činu bez souvislostí, není skonu bez krutostí. V minulosti toto každý mohl zažít, aby zde otočil kartu a hry temnot mohl zmařit. V každém je možno jednotu žít, ať už teď v budoucnu nebo i dřív. Zde se stírají hry času, vše je teď, kdy je potřeba tvého moudrého hlasu. Hlasu srdce věrného, moudrého a cenného. Jsi to ty, kdož pochopil, že mír v tvém vesmíru se nastolil. Vnímáš ta propojení a souvislosti, které vedou tě dál, i když dříve ses jich bál. Už víš, jak tvořit a tu iluzi oběti zbořit. Žij v harmonii světa tvého, vždy ve správný čas se dotkne toho mého. Vše je propojeno.”

Velmi velmi výjimečný kód. Pro velmi výjimečnou bytost.

Rozměr A3, vysokogramážní papír, akvarel, kombinovaná technika.

Hodnota obrazu 13 330 Kč/ 579 €