Kódy Nové Země

Důvěra

Pokud jsi se už položila do proudu řeky, již nic nemusíš. Jen stále se navracej do svého středu a důvěru k sobě sama si hýčkej. Důvěru, že jsi přesně tam, kde máš být, důvěru, že je o tebe postaráno a že jsi milována. Někdy je těžké tento stav udržet si, když situace nejsou leckdy snadné. Chceme je upravovat a opravovat, chceme z nich vystoupit, měnit, co změnit nelze. Vždy je zde ale nějaké řešení, někdy je to akce, které se bojíme a někdy je to stažení se a vrácení do klidu a “nicneděláni”. Vždy je zde řešení, které zná pouze tvé nitro. Víš co máš dělat a pokud na to ještě nejsi připravená, netlač na sebe. Protože to správné načasování a konstelace přijdou, až vše bude pro tebe připravené. Proto DŮVĚŘUJ, že jsi správně, tak jak jsi, že vše kolem tebe hraje a nahrává ti, abys mohla žit svůj sen nejkrásnější. Pluj v proudu života. Ten tě nikdy nezanese tam, kde nemáš být. Vybírej si myšlenky, kterými chceš tvořit svůj svět. A netlač na řeku, jenž teče sama.

Obraz, v němž je velmi silně ukotveno toto téma, je zde pro jednu z vás. Proto, pokud ho chceš mít u sebe, napiš zprávu IG/FB/ info@katerinauhmannova.cz.

Akvarel, metalické barvy, vysokogramážní papír, rozměr 30 x 40 cm. Ukotveno 6/6 2021

V lásce, úctě a respektu ke každé cestě jednoho z vás, i k té své, Kateřina

PROPOJENÍ S KRYSTALEM- MANGANOKALCIT

Propojení obrazu, který nese velmi silné kódy důvěry s manganokalcitem, je naprosto jedinečné a geniální. Vždy se raduji jak je vše nadherně vedeno a do detailu vesmírně propracováno.

Důvěra je velmi důležitý stavební kámen našeho života. Není zde překroucení “důvěřuj, ale prověřuj”(toto s důvěrou nemá nic společného!).
✨Je zde naprostá důvěra, že je o mě postaráno, že se vše děje pro mé nejvyšší dobro a nejen že plně důvěřuji Zdroji, ale také sobě, že jsem tou jedinečnou bytostí, s jedinečnou jiskrou a projevem, který už se nepotřebuje skrývat.
✨Důvěra v lidi, že každý má svůj život, o který pečuje, jak nejlépe nyní dokáže.
✨Důvěra v děti, které objevují svět jejich vlastním jedinečným způsobem.
✨Důvěra ve Zdrojové vedení, vedení srdce. To nás nikdy nezavede tam, kde být nemáme.

Rozlišuj, kdy hovoří srdce a kdy přebírá vládu strach a mysl. Pokud zde není důvěra, je to mysl. Pokud se máš rozhodovat a bojíš se udělat první krok, který tě oddaluje od toho, po čem tvá duše touží, je to mysl. Přelaď se na vibraci srdce, na vibraci Zdroje a bezpodminečné lásky. Nalaď se na bezpodmínečnou SEBELÁSKU a PŘIJETÍ tvé naprosté unikátnosti a uvidíš zázraky.

Zde je vstup do radosti a lehkosti života. Zde je vstup do kouzel a magie vesmirných zákonů.

Dveře jsou otevřeny. UŽ STAČÍ JEN VEJÍT.

Hodnota 27 400kč/ 1 118€