Kódy Nové Země

Galaxy of home

Základy tohoto obrazu byly položeny na přelomu minulého a tohoto roku. Dlouho čekal na ten správný čas. Až mohl být zcela ukotven a dokončen. Což bylo v září 2022.

Už mnohokrát jsem se setkala, jak se necháme uvěznit do pravd, které nám dává dnesní doba, dnesní techniky nebo vidoucí lidé. A pak se také setkávám s lidmi, kteří to mají jinak, na které nic, z těchto dosud uznávaných pravd, neplatí. A tito užasní lidé, nádherné světelné bytosti hasnou a upadají do smutku. Do odpojení. Do stavů “sem nepatřím”. A čeká je cesta, která vede zpět do srdce a do jejich domova, kde mohou čerpat svou sílu, aby se mohli postavit v tomto světě a zářit. Být prvním, být výjimečným, odlišným, je velkým krokem v tomto, někdy velmi zkostnatělém, systému. Chce to odvahu a také podporu.

Pro tohoto člověka, tuto multidimenzionální bytost, vznik obraz DOMOVA, galaxie, která může být velmi vzdálená a kde přebývá velká část její esence. Možná je to velký smutek a obrovská bolest ze ztráty, odstřižení od sebe, od rodiny.

Můžeš zde naleznout klid, který neznáš, objetí, které potřebuješ, pochopení, které postrádáš. Jsem tu pro tebe. Tato cesta, byla pro tvůj rod velmi důležitá. Ty to víš, ale už se netrestej pocitem viny. Je čas ho pustit. My potřebujeme tvé světlo, potřebujeme tvou záři a tvůj smích, aby smutek nebyl tou základní vibrací tebe. Pomalu vykroč na cestu, kde již realizuješ své sny, kde každý den děláš něco pro sebe a nejen pro druhé. Jsi tak nádhernou a moudrou bytostí a my všichni si přejeme, aby jsi to uzřela už i ty sama.

Tvá rodina, tvůj rod, tvůj domov. Jsme s tebou a vždy jsme byli.

Dopisuji v slzách. Děkuji, že mohu.

Hodnota 11 110 Kč/ 463 €

Rozměr 40 x 40 x 4 cm
Akryl na plátně, strukturovací hmota, kamínky #swarovski