Kódy Nové Země

Orel

Tato bytost se ke mně přihlásila, když jsem jela autem a uviděla ho. Toto propojení mi vehnalo slzy do očí a já věděla, že ho musím namalovat. Jeho energie je velmi silná, možná přísná, ale přímá. A k dnešnímu novu 15/9 2023 naprosto sedí.

Při jeho společnosti cítím obrovskou sílu. Takové to vědomí, že zvládnu vše, pro co jsem sem přišla. Dává mi sílu, rozhodnost a pevnost. Zkouším popsat své pocity po spojení s ním, ale jde to velmi těžko. Úcta, pokora a vděčnost se prolínají v magii otevřeného srdce. Nese velmi silně posvátnou mužskou energii a velmi jemně ji doplňuje na místech, kde chybí a je v nerovnováze. Setkání s ním stojí za to!

Orel meditace

Zavři oči a představ si před sebou vznášejícího se orla. Mává křídly. Je na místě před tebou. Propoj se s ním. Až ucítíš toto propojení, začne se měnit intenzita jeho práce s křídly. Začíná sílit. Je stále silnější a silnější. Vítr, který křídla vytvářejí, začíná být silnější a velmi intenzivní. Vlají ti vlasy, šaty a sotva držíš rovnováhu. Ten vítr, který křídla vytvářejí, začíná prostupovat do tvých hlubších struktur. Struktur starých, spálených, černých. Struktur, které jsou jakousi ochrannou bariérou toho nového, růžového, živoucího. Tyto struktury jsou již mrtvé a pod náporem větru se začínají postupně odlupovat a proměňovat na prach. Orel stále velmi mocně a intenzivně mává křídly. Ty již stojíš pevně a jen vnímáš, z kterých tvých částí se odlupují krusty starých struktur. Brzy je dokonáno. Nikde již není černé spáleniště, ale vše září růžovou, bílou a zlatou barvou. Vše je živoucí. Vše je obnoveno a znovuzrozeno. Orel se k tobě přiblíží a ty vnímáš, jak se pousměje. Pohledem se loučí a odlétá. Jste navždy propojeni. Vždy, když budeš potřebovat jeho sílu, ochranu nebo očistu, přivolej ho ve své mysli. Je zde pro tebe.

Děkuji, Kateřina✨🤍

Velikost A3, akvarel, zlatý metal, vysokogramážní papír.

Hodnota obrazu 14 440 Kč/ 627 €