Kódy Nové Země

POSEL SVĚTLA

Láska má mnoho podob. Avšak láska je jen jedna. Ta která hřeje, ta, která se ti rozlévá do celého tvého těla, tu, kterou cítíš každou svojí buňkou. Ta, pod kterou se chvěje každá tvá část.

Láska, která tu vždy byla a vždy bude. Je tu s tebou, vždy přítomna. Nikdy neodešla a možná byla zapomenuta. Možná bolest ji přehlušila, ale nikdy, nikdy neodešla.

“Jsem tu pro tebe, abys vědel, že tvé srdce je tím velkým a nekonečným portálem lásky.
Jsem tu pro tebe, abys věděl, že nikdy nebyl konec, že nikdy nebylo bolesti tak velké, aby láská se z tebe vytratila. Láska je život, láska je srdce, láska je duše. Vše co neseš, je součástí lásky. A když odhodíš veškeré důvody, kterými si ještě stavíš kolem sebe hradbu, která tě má chránit, veškéré tlaky a lpění, prolije se tebou tak silný pocit lásky, světla, zdroje, že už nikdy nebudeš pochybovat o sobě a tvém místě zde na Zemi i v Kosmu.

Proto tu jsem, aby ses konečně uviděl.”

Sdílení den druhý…

“Možná ti přijde, že už moc náléhám. Slyšíš to ze všech stran “jen to pusť”, “netlač, nelpi”, “miluj se”.

Pokud čteš tyto řádky, jsi na správné cestě k tomu, toto vše pochopit a žít. Jsi přesně tam, kde máš teď být.

Pokud pochybuješ o cestě, sobě, správnosti tvého býtí, je to je jeden velký klam, iluze, kterou vytváří tvá mysl. Aby se něco dělo, abys pořád mohla něco řešit, abys nebyla v klidu. Je to jen jedna velká hra. A až pochopíš pravidla, můžeš ji vyhrávat. Ta hra tu bude stále, jen už nebudeš okleštěna pravidly, které vytvořila tvá mysl, ale už je budeš tvořit ty. V naprosté symbióze s Bohem a vesmírem. Se Zdrojem. Protože Zdroj jsi ty.

Tak všechno pusť, veškeré představy co by jak mělo vypadat a nechej se unášet písní tvého srdce. Uslyšíš ji hlasitěji.”

Tolik moudrosti kolik tento obraz ukrývá. 🕊️ Nemám slov, jen se koupu v jeho láskyplné energii.

Tento obraz se zhmotňoval od roku 2021. Aby svou pouť mohl završit dne 11/11 2023. Děkuji za jeho přítomnost, je opravdu velkolepá. 🙏

Rozměr je 50x50x4cm, olej na plátně plus kombinovaná technika.

Hodnota obrazu 33 330Kč/ 1444€ AKCE DO 11/5 2024 23 330 Kč/ 972 €