Kódy Nové Země

Prvotní jiskra

Prvotní jiskra, prvotní zážeh, který všichni neseme. Tuto informaci máme v sobě stále dostupnou. Ale stále ji někde venku hledáme. To není úkol náš, to ego odklání tvé kroky jiným směrem. Je to hra, zda se necháš opít libou písní mysli, písní strachu, které ještě věříš.

Hledáš něco někde, a přitom je to nic a nikde. Možná paradoxní to vše je, ale to vše v tobě pomine. Pouze jiskra, zážeh, Boží esence, je pro tebe tou tvojí pravdou. Tvým nábojem, tvým životním motorem. Pouze zde je Zdroj tvůj, Zdroj tebe i Zdroj všech bytostí, Zdroj všeho. V nekonečných proměnách nekonečného vesmíru.

A tak si dovol být kýmkoliv chceš být, jakkoliv se chceš zde projevit. Hraj si, raduj se z Božího daru, kterým Život je. Rozeznej v sobě svou jiskru a z té Žij, z té Dýchej, z té Miluj.

Tento kód obsahuje mnohé. Co je zde uvedené, je jen zlomek, který byl skrze mne předán do slov. Tento kód není pouze pro proměnu jedince, ale i širší společností. Majitel tedy bude dál šířit svým polem jeho energii, jeho poselství a tuto Prvotní jiskru, která bude u každého propojení aktivována.

Kód byl ukotven 8/8 2021. Díky tomuto dni, kdy se dělo v našich zemích mnoho rituálů a fyzických spojení srdcí, byly staženy z pole kódy, které jsou velmi silně ukotveny v lidskosti, propojení, spojení, lásce a radosti. Jeden k druhému v jednotě. Děkuji, že mohu být součástí této epochy.

V lásce, Kateřina💗

Rozměr kódu 30 x 40 cm, akvarel, vysokogamážní papír.

Hodnota 18 800 Kč/ 817 €