Kódy Nové Země

Ruce Světla

Tento obraz mi dělá společnost od roku 2018. Jeho slunce prošlo několika variantami, takže v nějakém úhlu je vidět podklad ☯️.

Rovnováha celku. Rovnováha života. To vše máme ve svých rukách. To vše můžeme vyladit. Z chaosu řád. Z výkyvů a extrémů balanc. A tím není řečeno to, aby se nic nedělo a vy seděli v lotosových květech a hluboce meditovali. Každý jsme jedinečný, každý neseme jedinečný otisk. Proto se jen my sami můžeme plně pochopit a najít ten svůj vlastní návod na život. Život, v kterém nepotřebujeme jen přežít, ale předevšim se transformovat, tvořit a zvedat vibrace sobě a díky tomu podpořit i okolní svět.

Ruce světla jsou tu pro připomenutí vašich darů, pro podporu vaší esence, aby se mohla plně projevit, žít a zářit.

Mnoho cest, mnoho variant životních příběhů. Vyber si cestu srdce. Ta tě provede velkým dobrodružstvím k otevřenosti, pravdě, lásce, úctě a respektu. Nejen ke všemu a ke všem, ale především k sobě.

Tento obraz je úžasným aktivátorem světla a vysokých vibrací. Nositel harmonie, tvořivosti a průvodce pro bytosti, kteří mění konvenční a dogmatické stereotypy. To co bylo staletou pravdou, nyní může být proměněno do nového.

Akvarel, vysokogramážní papír, rámováno 52,5 x 52,5 cm.

Cena 18 800 Kč/ 784 €