Kódy Nové Země

YOUR VOICE

✨YOUR VOICE✨

Tento kód začal vznikat na podzim tohoto roku 2023. Inspirací pro mě byla Galadriel z Pána prstenů. Viděla jsem obraz, jak stojí čelem k portálu. Jak jsem říkala v rozhovoru (odkaz je ve výběru na IG, na FB je připnutý na stránce), jak vznikají mé obrazy, viděla jsem elfku držící hůl, břečťanové listy a portál. Výsledek mě samotnou velmi překvapil.

Neměla jsem přesně ty třpytky, které jsem chtěla použít a tak se stalo, že se portál zhmotnil tak, jak jsem naprosto neočekávala.

Celý obraz je o vibraci a své síle. O síle svého ducha, o síle svého hlasu, o síle a vibraci, kterou nese naše jedinečná esence.

“Už postav se pevně na zem, vnímej to propojení, které tebou prochází. Jak se zemí, tak s universem. Postav se pevně do své síli a esence a nechej zaznít svůj hlas, na který už celý vesmír čeká. Na jeho vibraci, na jeho předání, na jeho přesah, na jeho pohlazení i zarovnání. Teď je ten čas, kdy necháš zaznít svůj hlas. Beze strachu, bez viny či hanby. Bez očekávání a bez zbytečných iluzí. Jsi to ty, čistě jen ty.

Vše jsi už zahodila, aby ses osvobodila a korunu si nasadila. Vítej drahá v jasnosti své, kde vidíš již vše absolutně propojené. Povstala jsi do své síly, lásky, jemnosti, do sebe samé i do své křehkosti. Tak pevně stůj na této zemi a pěj píseň o lásce, radosti, svobodě a naději.

Všichni se radují, že našla jsi odvahu a otevřela se světu.”

Tento obraz je pro ženu, která si prošla nelehkým osudem, musela obrnit svou křehkost a své dary, aby nebyla vidět. Aby nebyla slyšet. A tak tiše si proplouvala životem, který se teď proměňuje v nejkrásnější pouť, jakou si ani nikdy nedokázala představit.

“Jsem tu pro tebe, abys už NIKDY nepochybovala o své výjimečnosti.”

Vysokogramážní papír, rozměr A3, akvarel, třpytky, kamínky Swarovski.

Hodnota 12 345Kč/ 515€