Kódy Nové Země

Zrození Hvězdy

Máš za sebou velmi silné transformační období. Musela jsi padnout, vše odevzdat, na ničem nelpět. Nyní jsi v bodu, který je propojený s energií rodící se hvězdy. 

Jemnost, síla a odvaha, která tě vede na nové cestě. Na cestě, která je zatím neprozkoumaná, ale již víš, že je to cesta tvého životního naplnění. Už víš, že není dobré nebo špatné, už víš že vše se děje pro tebe, ale ne tobě. Osvojuješ si více ctnosti otevřeného srdce, které nejsou o ublížení a stáhnutí sebe, ale jsou o expanzi bezpodmínečné lásky k sobě, ke všem a ke všemu. Jsi prostoupena Božskou esencí, která se nyní velmi silně aktivovala na matrici tvé existence. 

Strach už zde nemá místo. Již není třeba ho chovat jako ukazatele možných realit. Nyní jsi v bodě, ze kterého pouze pozoruješ možné reality a vybíráš si srdcem, kterou budeš žít. A vím, že si vybereš tu nejBožejší. Protože ty už víš. 

Plně žij svoje zrození, plně žij své božské spojení. Již není oddělení, již není dualit v tobě. Odevzdej se plně do služby, pro kterou jsi se celý život připravovala. Nyní je ten čas plně ukázat svůj jas. Zař jako nikdy a dovol si expandovat svým srdcem do svého srdce, do srdce Zdroje, do srdce Stvořitele.

Děkuji, že jsi a že sis dovolila jít cestou srdce. Jsi Hvězda! Tak jen zař.

V lásce, v radosti a lehkosti, Kateřina

Má majiteku.