Digitální tvorba

Osobní kódy

Osobní kódy mohou být pro vás průvodci na vaší cestě, podporou nebo asistentem. Pomohou vám nalézt klíče, které jsou potřeba k otevření dalších dveří a dalších úrovní. Posvítí vám na témata, která vás oddalují od harmonie a která vám brání v navyšování vašich vibrací.

Sladění se s kódem je pro tuto práci klíčové. Proto jsem velmi ráda za variabilitu, kterou tato tvorba nese. A to je, na co a kam si necháte kód vytisknout. Poselství i kód zasílám v digitání podobě na email a nyní NOVĚ i poštou fyzicky vytištěný ve formátu A4 a čtvercový 21 x 21 cm na křídovém, lesklém papíře. Můžete ho mít jako tapetu na mobilu, spořič PC obrazovky nebo si ho můžete nechat natisknout na cokoliv. A kód bude stále s vámi.

Přiložené poselství vám bude jako další díl skládačky, objasnění skrytého, podpora uzdravení bolestého. Pro každého, co potřebuje slyšet, uzřít.

Od vás potřebuji aktuální selfie, kde jsou dobře vidět oči, a váš email.

Kdy bude váš kód vytvořen? V ten nejlepší možný čas. Nedávám limity vyhotovení. Zde už jedeme na důvěru a Božské načasování.

Cena této služby je 3300Kč/ 137 €.
Platí se předem.

Objednávky zasílejte na email katerinauhmannova@gmail.com

Těším se na všechny, které si tato služba zavolá. Děkuji, Kateřina

Kódy podpory

Po osobních kódech přicházejí i kódy podpory. Jsou tvořeny v mnoha vrstvách na určitá témata, která vás tíží, stále se motáte v kruhu nebo si nedokážete utvořit nadhled. Témata, u kterých cítíte, že potřebujete podpořit na fyzické i energetické úrovni.

Tyto kódy vám pomohou projasnit mysl, vytvořit si nadhled, podpoří propojení se srdcem pro jasnost odpovědí. Jdou hlouběji do tématu, který si sami zvolíte.

Kód může být pro vás jiskrou, zážehem nebo i rozbuškou. Můžete v něm najít konejšivou náruč a bezpodmínečné, láskyplné přijetí. Může vám také nastavit zrcadlo, kde uvidíte pravdu, kterou jste přehlíželi. S každým pracuje tak, jak je třeba.

Tyto kódy mohou také podpořit vaše podnikání. Mohou se stát doprovodem vašeho záměru, svou vibrací doplnit vaše produkty nebo jej mít jako dar propojení pro své klienty.

Pokud je kód pro vás, potřebuji vaše aktuální selfie, které bude jednou z vrstev kódu. A email, na který kód bude zaslán.

NOVĚ nyní zasílám i poštou fyzicky vytištěný ve formátu A4 a čtvercový 21 x 21 cm na křídovém, lesklém papíře.

Doba vyhotovení je různá, zde jedu na Božské načasování.

Cena kódu je 2800 Kč/ 116 €

Pokud máte zájem, určitě neváhejte a napište. Kapacita objednávek je omezená.

Těším se, v lásce Kateřina

La Diosa Crystals