Uncategorized

Dotyky

Je konec roku 2022 a energie, tlak a kostlivci ve skříních začínají více usilovat o svou pozornost. Děje se toho nyní mnoho na všech možných úrovních a já začala vnímat, že je opět čas otevřít osobní službu harmonizačních a aktivačních dotyků, dříve známých jako „Dotek posvátné energie“.

Jedná se o intuitivní vyladění vašeho jemnohmotného i fyzického těla. Pracuji tak, jak jsem vedena vaším tělem, vaší duší a Zdrojem. Někdy jsou dotyky velmi příjemné, jindy mohou být bolestivé. Bolestivé jsou tehdy, kdy se dotknu místa, kde je zapouzdřena nebo zablokována energie a je potřeba uvolnění cesty energetického toku. Vy se v tento okamžik snažíte o hluboké uvolnění přes dech, hlas nebo slzy, i když vím, jak je to obtížné, je potřeba vaší vědomé spolupráce pro rozvolnění těchto míst. Poté dochází k uvolnění, obnově a rekalibraci vašeho hmotného i jemnohmotného těla. Pro mnohé jsou dotyky hlubokým spirituálním zážitkem.

Dotyky jsou ryze individuální a ladí se podle vaší jedinečné esence. Cílem této služby je aspoň do jisté míry zprůchodnit energetiku vašeho těla a zharmonizovat vaše jemnohmotné pole, abyste se mohli zase více přiblížit vaší duši, vaší esenci a žít život ve vědomí a harmonii. Abyste se snáze mohli navracet do svého středu v běžném životě a díky tomu mohli čerpat ze svého zdroje informace, pro vaše další kroky.

Tato služba si zavolá ty bytosti, které jsou již připraveny. Pokud cítíš, že jsi to ty, napiš.

Osobní setkání jsou po domluvě v Hradci Králové.

Délka setkání 1 – 2hod.

Cena 2 800 Kč/ 123 €