Zlatý věk

Příběh duše

Nyní je čas posunout se za hranice toho, co je nám známé. Víte, tušíte, že je něco za touto realitou, kterou žijete. Že jsou zde příběhy, které ovlivňují váš každodenní život. Sami se ale zatím nedokážete podívat na tato místa. S tím vám mohu pomoci.

Příběh duše je služba, která vám může odhalit souvislosti, sahající až za hranice našeho chápání myslí. Ale víte, cítíte, že je to to ono. Že právě toto potřebujete teď slyšet, aby se rozzářila vaše duše. A abyste cítili to propojení, na které jste možná zapomněli.

Při našem spojení se mi ukazují ukazují příběhy, které jsou ve vašich záznamech pro mě dostupné. Jsou to vize, životy, světy, v kterých se vaše duše nacházela. A v této paralele našeho života zde na zemi, jsou to informace, které vám mohou přinést odpovědi na to, kdo jste, proč jste sem přišli, co vás v minulosti ovlivnilo, proč nyní řešíte to, co řešíte. Pro každého je zde unikátní a jedinečné načítání. Pro každého je zde připraveno to, co potřebuje vědět a slyšet. Pro jeho posun, pro pochopení souvislostí, pro aktivaci, pro harmonizaci aktuálního stavu, pro pohlazení duše a především pro důvěru v to, že jste na správné cestě.

Příběh duše je podporou, vyzdvižení té části, ,která je potřeba spatřit pro další posuny. Může být také pohlazením a konejšivou náručí s energií „vše je v pořádku, ty jsi v pořádku, nejsi sám/sama“.

V těchto vizích se mi ukazují informace z různých časů a prostorů. U někoho jsou aktuálně dostupné záznamy z minulých životů a u jiného jsou to galaktické informace a přesahy z jiných světů. Ukazuje se přesně to, co je potřeba uvidět, uslyšet pro váš aktuální stav, pro váš posun.

Co je potřeba pro objednání?

Nejdříve se propojíme přes email/fb/ig, kam mi pošlete vaši aktuální selfie.

Po zaplacení částky, vám do 5 týdnů pošlu text s příběhem v pdf.

Cena 3200 Kč/ 133€