Zlatý věk

STARGATE

Tento obraz jsem dlouho nesdílela. Nebyl ten správný čas a určitě si zaslouží více lepších fotek.

Má za sebou spoustu cestování, pobytů a návštěv. Prostě jsem cítila, že má být přítomen při jistých setkáních. Ale veřejně do prodeje, ještě uvolněn být neměl. Když jsem měla focení, kde byl přítomen, viděla jsem periférním viděním jak září. Byl a je aktivní, jen tak silně jsem to ještě nikdy nevnímala.

V jeho středu jsou umístěny růženíny, fluority, herkimery, růžový a černý turmalín, pyrit a akvamarín. Kdo je vnímavější na energie, může jeho působení velmi silně pociťovat i takto na dálku.

Jeho tématika je velmi obsáhlá a některé segmenty pro někoho můžou být dost scifi. A upřímně, mám trochu obavy, co si asi lidé řeknou…ale co už…😁

Tento obraz je branou širokého vědění. Skrze jeho brány lze čerpat informace k posunu lidstva, k technologiím, které pomohou navrátit lidem samostatnost. Pomáhá v procesech regenerace a integrace. Díky němu, můžeme nahlédnou za procesy a tak pochopit linku dějů, příčin a následků. Vše je ošetřeno tak, aby nedošlo ke zkáze, k narušení integrity, rovnováhy a vše plynulo podle předem připraveného harmonogramu.

Informací je opravdu mnoho a vím, že bych je měla více sdílet. Tak věřím, že i toto sdílení, bude mou branou iniciace do dalšího levelu 😁

Berme to jak chceme. Názorů na život, svět, vesmír, Boha, je nepřeberné množství, ale nejdůležitější je naše cesta, cesta srdce a toho, jak se vnímáme, jak se ctíme a jak sebe posloucháme. Ne mysl, ale srdce. To je samo o sobě iniciace.

Rozměr 100x50x4cm.

Akryl, třpytky, kamínky Swarovski, zlatý metal.

Dokončen 7/7 2022.

Hodnota obrazu 110 110 Kč/ 4588 €