Kódy Nové Země

Osobní kódy

Tato tvorba je zde pro podporu a otevření vašich darů, vašeho potenciálu a v neposlední řadě pro naladění se do vyšších vibrací v každodenním životě. Osobní kódy pracují ve všech vrstvách vašeho jemnohmotného těla. Narovnávají pokřivené vzorce a uvádějí do harmonie to, co jest v nerovnováze. Odemykají místa uzamčená, neviděná a důležitá pro další cestu v lásce, pochopení, harmonii a soucitu.

Pokud cítíte, že potřebujete na vaší cestě vykonat další kroky, osobní kódy mohou být tou vhodnou volbou.

Jsou tu pro vaši podporu a uzření sebe, svých darů nebo míst, kde vám uniká životní energie. Mohou vám vnést náhled do situací nebo vás propojit s domovem v srdci.

Jen malinký střípek mohu zde napsat z přenosu, který tyto kódy zprostředkovávají. To nejdůležitější si však majitel vyčte sám.

Kódy tvořím ve 3 velikostech. Ceny uvedené u jednotlivých variant jsou minimální investicí do kódu a do sebe. Proto pokud cítíte, že potřebujete kód více propracovaný, který jde ještě hlouběji a ještě dál nebo cítíte, že do sebe potřebujete investovat více, napište a domluvíme se. Vždy se platí předem, v čase vašeho objednání. Platební údaje zasílám do zprávy/emailu.

DŮVĚRA je základní vstupní hodnotou pro získání osobního kódu. Zde totiž nikdo neví, kdy se vytvoření kódu přihlásí. Od doby, kdy si objednáte svůj kód, již začne práce na všech úrovních tak, aby mohlo být dílo vytvořeno a ukotveno v hmotě. U někoho se kód přihlásí téměř okamžitě, u jiného se vyčkává i několik týdnů. Jsme v kontaktu, proto pokud přijdou pochybnosti nebo jakékoliv strachy, nebojte se napsat.

Kódy jsou stahovány a kotveny v nalazení se na vaší esenci. Jakékoliv vaše přání o barevnosti nebo prvcích si prosím nechejte pro sebe a neočekávejte, jak bude kód vypadat. Nemusejí pak splňovat vaše očekávání. Tato tvorba s přesahem se jednoduše nedá naplánovat a ani předvídat. Děkuji za pochopení.

Osobní tvorba je vhodná i pro páry, rodiny nebo jako podpora k práci s lidmi.

Co od vás potřebuji? Vaší aktuální fotku, selfie bez filtru.

Na zaslání se domluvíme, až bude kód hotov. Je možné i osobní převzetí. Vše je o domluvě a komunikaci. Proto se klidně zeptejte, když vám bude cokoliv nejasné, protože víme, jak dokáží být domněnky nebezpečné.

Kódy jsou tvořeny na vysokogramážní černý nebo bílý papír. U většiny osobních kódů přichází i poselství.

Jak mohou osobní kódy vypadat naleznete níže. ( Tato tvorba byla stažena v letech 2019/2020/2021/2023. Za tu dobu jsme všichni prošli upgradem, proto i aktuální tvorba bude jiná. Zde je pouze ukázka, jak kódy vypadaly.)

Formát A6

Osobní kódy- ceník ( černý/bílý papír 200- 360g/m2)

A6 1800 Kč/ 78 €

A4 4 440 Kč/ 193 €

A3 8 880 Kč/ 386 €

Pro objednání mi napište na email nebo do kontaktního formuláře zde.