Kódy Nové Země

Planeta nekonečna

Silný portálový obraz, který vás spojí se svojí domovinou. Se svými domovinami. Otevře vám informační kanál ke zdroji, který je nyní potřeba předat. Rozšíří a zpřístupní informace, na které jste zapomněli nebo neměli teď vědět. Může to být přístup k dalšímu vašemu já, k dalšímu požehnání skrze vaše bytí.

Zavři oči a jen vnímej tlukot svého srdce. Tvá mysl tichne a vědomí se rozpíná k domovům, kde jsi zanechala svůj otisk pro TEĎ. Ty víš proč, ty víš jak s těmito informacemi naložit. Propoj se se svými multidimenzionálními částmi a čerpej vše, co třeba jest. Pro sebe, pro své blízké, pro svět, planetu i všechny dimenze, kde putování své naplňuješ.

O tom, co obraz předává, by se dalo psát mnoho. Nyní je to však na tobě a na tvém jemnocitu. Pokud cítíš spojeni s tímto obrazem, napiš.

Akryl, kombinované techniky na kruhovém plátnu. Bílé vstupní kódy po obvodu. Průměr plátna 30 cm.

PROPOJENÍ S KŘIŠŤÁLOVOU ŠPICÍ

Užasný broušený křišťál s nekonečnem galaxií uvnitř sebe. S obrazem tvoří dokonalý pár. Bytost tak úžasnou, že slova nestačí.

Tyto bytosti neslouží k tomu, abychom někam uletěli. Ba naopak. Slouží k vašemu celistvému propojení. Stažení vašich multidimenzionálních součástí a žití tady a teď. V tomto životě, s projevením celého vašeho potenciálu, s projevením vaší celistvosti.

Tato propojení jsou opravdu dechberoucí a jsem šťastná, že vám je mohu zprostředkovat. ♾✨💜

Hodnota celku je 23 000Kč/ 934€